جذابیت کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس

جذابیت: کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس تالار منطقه ای سهم و حق تقدم

گت بلاگز اخبار بین الملل زهرخند جهانی به ترامپ

سخنان جاهلانه و سراسر اتهام افکنانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران درهفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل به عقیده بسیاری از کارشناسان رفت

زهرخند جهانی به ترامپ

زهرخند جهانی به ترامپ

عبارات مهم : آمریکا

سخنان جاهلانه و سراسر اتهام افکنانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران درهفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل به عقیده بسیاری از کارشناسان رفتاری خارج از عرف دیپلماتیک و در اندازه فردی که خود را در جایگاه مدیر جمهور می داند، نبود و موجب سرافکندگی رای دهندگان آمریکایی و به تعبیری مردم این کشور است.

به گزارش ایرنا،ترامپ با ادبیاتی سخیف و بدور از نزاکت دیپلماتیک همگان و بخصوص ناظران سیاسی و دولتمردان دنیا را به شخصیت های فیلم های کابویی وسترن اسپاگتی که نمایانگر غرب وحشی در قرن گذشته بود، ارجاع داد به طوریکه مدیر جمهوری آمریکا با دادن آدرس های سراسر غلط تلاش داشت در مجمع عمومی شرکت ملل، ناکامی خود و دولت های پیشین ایالات متحده در حوزه داخلی و خارجی را به دیگران و بویژه کشورهای مستقلی همچون کشور عزیزمان ایران با ادعاهای تکراری مانند حمایت از تروریسم ارتباط دهد.

زهرخند جهانی به ترامپ

به عقیده ناظران بین المللی،رفتار توام با خشم و نبود تعادل در کلام و تصمیم گیری از سوی ترامپ، دولت ایالات متحده را در بدترین اوضاع شکلی ممکن در طول سالیان اخیر از منظر داخلی و خارجی تصویر کرده است و تصمیم های آنی و احساسی فارغ از مشورت گیری از کهنه سیاستمداران آمریکایی و تکیه بر وعده های پوپولیستی و مردم فریبانه و خوشایند صهیونیست ها، ترامپ را در مخمصه قرار داده است.

خروج از معاهدات بین المللی همچون توافق آب و هوایی پاریس ، خط و نشان کشیدن جهت توافق بین المللی برجام به بهانه تامین نبودن منافع آمریکا و واکنش‌ها به مذاق صهیونیست ها ، برهم زدن قاعده تجارت جهانی، مرز بندی در قاعده قانون مهاجرت و ایجاد ممنوعیت جهت اتباع کشورهای مسلمان در ایالات متحده از ابتکارات مدیر جمهوری تازه کار حوزه سیاست آمریکا به شمار می رود که متحدان سنتی این کشور را نیز ناخرسند و انزوای کاخ سفید را باعث شده است است.

سخنان جاهلانه و سراسر اتهام افکنانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران درهفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل به عقیده بسیاری از کارشناسان رفت

کارشناسان عقیده دارند، واکنش‌ها نامتوازن ترامپ بیش از هر چیز به مردم آمریکا و منافع این کشور در داخل و خارج از این کشور صدمه می زند، هرچند که بعضی نیز معتقدند احتمال کوتاه بودن دوران صدرات وی بیش از پیش محتمل است.

رسانه های آمریکایی نیز که میانه خوبی با مدیر جمهوری این کشور ندارند و از ابتدا تیغ نقد انتقاد را برابر برنامه های رویا پردازانه ترامپ قرار دادند و همه روزه از ماجرای پرونده روسیه در انتخابات این کشور و عزل و راه اندازی های احساسی در کاخ سفید گرفته تا شرط گذاری او جهت توافق های جهانی را به استهزا می کشند،تداوم واکنش‌ها کنونی وی را عامل تضعیف کننده کشور خود در عرصه بین الملل و شدت یافتن بی اعتمادی دیگران به ایالات متحده عنوان می کنند.

عربده کشی جهت کره شمالی به بهانه کنترل توانایی اتمی پیونگ یانگ و به اصطلاح حمایت از متحدان کاخ سفید در آسیا و رقص شمشیر با سلاطین منطقه ای در خلیج فارس جهت چپاول سرمایه این کشورها با تکنیک نخ نما شده است وجود دشمن فرضی از ابزار دولت کنونی آمریکا به شمار می رود که در دنیای امروز کمتر بکار می آید.

زهرخند جهانی به ترامپ

به اعتقاد کارشناسان، گریز از واقعیت های امروز دنیا بخصوص در منطقه خاور میانه جهت حفظ حیاط خلوت طفل نامشروع خود با آتش افروزی در دیگر کشورها نظیر سوریه، عراق و یمن دارای کارکرد نبوده و بر ضریب تنفر ملت ها در این منطقه از استکبار و حامیان غاصب و جنایتکار رژیم صهیونیستی خواهد افزود.

ترامپ تلاش داشت با فرافکنی و سرپوش گذاشتن بر پرسشها دولتمردان آمریکایی در تحقق نیافتن آرزوهایشان در خاورمیانه و شکست های عمیق در مناطق متفاوت از جمله افغانستان، پرسشها کنونی دنیا بخصوص در منطقه حساس خاورمیانه را که خود بوجود آورده اند به کشورهای مستقل همچون کشور عزیزمان ایران نسبت دهند.

سخنان جاهلانه و سراسر اتهام افکنانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران درهفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل به عقیده بسیاری از کارشناسان رفت

به اعتقاد کارشناسان، زهرخند جهانی به ترامپ در موقعیت فعلی می تواند دستمایه ای جهت هیات حاکمه آمریکا جهت عوض کردن شیوه واکنش‌ها با کشورهای مستقل و قدرتمند و پرهیز از تکرار غلط های در نقاط متفاوت دنیا از جمله خاورمیانه قرار گیرد.

صلح جهت همه قشنگ و آرامش بخش است ولی نمی توان با ایجاد ناامنی جهت دیگران و حمایت از تروریسم جهت خود امنیت و مشروعیت بدست آورد. مار(تروریسم) در آستین پروراندن، روزگاری خود را می گزد، حکایت امروز داعش که آن را روزی بوجود آوردید و امروز آسایش را از شما ربوده هست. به طور حتم داعش قرار نیست در سوریه و عراق بماند، به منزل باز می گردد!

زهرخند جهانی به ترامپ

واژه های کلیدی: آمریکا | زن ترامپ | آمریکایی | دونالد ترامپ | ایالات متحده | رسانه های آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog