جذابیت کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس

جذابیت: کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس تالار منطقه ای سهم و حق تقدم

گت بلاگز سیاسی ایالات متحده همواره گفته که “بشار اسد” باید برود ، آمریکا و هم پیمانش در سوریه شکست خوردند

مشاور وزیر امور خارجه با اشاره به حمایت آمریکا و هم پیمانشان از تروریست‌های تکفیری گفت: بعد از 6 سال جنایت که آمریکاها و دوستانشان مرتکب شدند؛ آن‌ها به هیچ

ایالات متحده همواره گفته که "بشار اسد" باید برود ، آمریکا و هم پیمانش در سوریه شکست خوردند

“حسین شیخ اسلام” مشاور وزیر امور خارجه در گفتگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به مذاکرات آستانه و ژنو و نتیجه آن بر آینده سوریه اظهار داشت: ما هر لحظه گفته ایم که آینده سوریه را ملت این کشور تعیین می کنند.

عبارات مهم : سوریه
وی با اشاره به توطئه های گسترده آمریکا علیه نظام سوریه گفت: آمریکا و هم پیمانشان هر لحظه گفته اند که نظام سوریه و بشار اسد باید برود؛ ولی آنها هیچ وقت موفق نشدند که کارها خود را عملیاتی کنند.

مشاور وزیر امور خارجه با اشاره به حمایت آمریکا و هم پیمانشان از تروریست های تکفیری گفت: بعد از 6 سال جنایت که آمریکاها و دوستانشان مرتکب شدند آنها به هیچ یک از اهدافشان در سوریه نرسیده اند.
گفتنی است آمریکا، عربستان سعودی، امارات و اردن و … بیش از 6 سال است که از تروریست های تکفیری در سوریه حمایت می کنند و نتیجه این حمایت ها قدرتمند شدن افراط گرایی در سوریه بوده هست.
ارتش سوریه ولی 6 سال است که باتمام توان با همه تروریست های تکفیری در شمال و جنوب سوریه جنگیده است و بخش های قابل توجهی از مناطق استراتژیک را از تروریست ها بعد گرفته هست.
جیش الاسلام، احرار الشام، جبهه النصره ، داعش، فیلق الرحمن و … از جمله مهمترین گروه های تکفیری در سوریه هستند که از سوی آمریکا و همپیمانانشان در سوریه حمایت می شوند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | تروریست ها | وزیر امور خارجه | شیخ الاسلام | نظام سوریه | دولت آمریکا | بشار اسد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog