جذابیت کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس

جذابیت: کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس تالار منطقه ای سهم و حق تقدم

گت بلاگز فضای مجازی عکس + یادداشت ظریف به مناسبت روز ملی خلیج فارس

محمد جواد ظریف یادداشتی را به مناسبت روز ملی خلیج فارس درصفحه اینستاگرمش منتشر کرد.

عکس + یادداشت ظریف به مناسبت روز ملی خلیج فارس

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه اینستاگرامش به مناسبت روز ملی خلیج فارس مطلبی را منتشر کرد.

ظریف در این پست نوشت:”10 اردیبهشت، روز ملی خلیج فارس گرامی باد. منطقه خلیج فارس نیازمند تعامل سازنده کلیه کشورهای حاشیه این آبراه حساس به منظور ایجاد سازوکار گفتگو و تفاهم جهت بهره برداری از وقت ها و مقابله با تهدیدها و چالش های یکسان و جلوگیری از دخالت های مخرب و منفعت طلبانه خارجی؛ حفظ و تقویت امنیت منطقه و تضمین آزادی کشتیرانی؛ حل و فصل مسالمت آمیز بحران ها و اختلافات بر اساس احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی، عدم مداخله در امور داخلی، عوض کردن ناپذیر بودن مرزهای آشنا شده است بین المللی و ممنوعیت ترساندن و توسل به زور؛ تلاش جهت اصلاح شرایط عمومی منطقه و ارتقای شاخص های توسعه انسانی و توسعه اقتصادی و حراست از محیط زیست خلیج فارس به عنوان میراث یکسان همه کشورهای ساحلی هست.
دولت تدبیر و امید با اعتماد به نفس و اتکا به اقتدار ملی و بر اساس سیاست راهبردی کشور در اولویت دادن به روابط با همسایگان، خواهان گفتگو، همفکری و همکاری متقابل جهت تأمین منافع یکسان و حل و فصل بحران ها بوده است.


عبارات مهم : خبرنگار

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خبرنگار | محمد جواد ظریف | اینستاگرام ظریف | روز ملی خلیج فارس |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog