جذابیت کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس

جذابیت: کرمانشاه کرمانشاه کرمانشاه معاملات بورس تالار منطقه ای سهم و حق تقدم

گت بلاگز ورزشی سالنی و ساحلی حال فوتبال را خوب کردند/ پاداش خوبی جهت ساحلی‌بازان در نظر گرفته‌ایم ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کسب عنوان سومی دنیا در فوتسال و فوتبال ساحلی، نشان از احوال خوب فوتبال کشورمان دارد و تاریخی هست.

سالنی و ساحلی حال فوتبال را خوب کردند/ پاداش خوبی جهت ساحلی‌بازان در نظر گرفته‌ایم ، تاج

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، مهدی تاج بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال ساحلی به کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی توانستند جهت نخستین بار به عنوان سومی دنیا دست پیدا کنند و این اتفاق جهت نخستین بار بود که در کشور ما رخ می داد. بعد از این که تیم ملی فوتسال در جام جهانی کلمبیا به عنوان سوم دست پیدا کرد و همگان ارزیابی مثبتی داشتند این بار تیم ملی فوتبال ساحلی به فاصله کمتر از یک سال توانست این عنوان را دوباره تکرار کند.
وی افزود: روز گذشته جیانی اینفانتینو مدیر بین المللی فوتبال در پیامی کسب عنوان سومی تیم ملی فوتبال ساحلی را به ما تبریک گفت؛سال خوبی را در مجموع سپری کردیم آیا که توانستیم در فوتسال و فوتبال ساحلی سوم دنیا شویم.
تاج در ادامه گفت: با بودجه ای نزدیک به 40 میلیارد تومان که بودجه سالیانه ما محسوب می شود، در تمام رشته ها اعم از فوتبال نوجوانان، جوانان، فوتسال و فوتبال ساحلی تیم برتر آسیا هستیم. تیم ملی فوتبال جوانان با بدرقه اهالی فوتبال جهت حضور در مسابقه های جام جهانی جوانان عازم کره جنوبی شد، ضمن اینکه تیم ملی فوتسال زیر 20 سال به منظور شرکت در مسابقه های المپیک به تایلند رفت و تیم ملی نوجوانان هم جهت انجام بازی های تدارکاتی راهی چین شد. سال کامل فوتبالی را پشت سر گذاشتیم. با کمک هیئت های فوتبالی، اصحاب رسانه، کلوب های لیگ برتر و مسئولان فوتبال بود که توانستیم به چنین افتخارات با ارزشی دست پیدا کنیم. امیدوارم در روز 22 خرداد هم تیم ملی فوتبال کشورمان بتواند با شکست تیم ملی ازبکستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از برزیل به عنوان دومین تیم، جواز حضور در جام جهانی روسیه را بدست آورد.
رئیس فدراسیون فوتبال راجع به اینکه مسئولان چه تدابیری در نظر دارند تا روند درخشان تیم ملی فوتبال ساحلی ادامه داشته باشد،گفت: در بحث فوتبال ساحلی از چند سال پیش تاکنون برنامه های ریزی خوبی را جهت آنان در نظر گرفته ایم. خوشبختانه جهت نخستین بار در کشور سال گذشته در بهمن ماه و در شهر بوشهر مسابقه های پرشین کاپ را با تیم های قدرتمند فوتبال ساحلی دنیا برگزار کردیم. از طرفی در ماه گذشته مسابقه های جام کلوب های فوتبال ساحلی دنیا به میزبانی کشورمان و در یزد برگزار شد. در این چند ماه اخیر 2 مناسبت بین المللی مهم را در کشور به انجام رساندیم و همین امر موجب شد تا بتوانیم به عنوان سومی دنیا دست پیدا کنیم. پیش از شروع مسابقه های جام جهانی در مسابقه های جام پرشین کاپ کشور عزیزمان ایران توانستیم تیم ایتالیا را که در باهاما چهارم شد شکست بدهیم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم با برنامه ریزی خوب کاری کنیم تا تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان بتواند این اتفاق مهم را در سال های بعدی هم تکرار کند.

عبارات مهم : جوانان

وی راجع به اینکه آیا از وزارت ورزش ورزش و جوانان فردی جهت استقبال از تیم ملی فوتبال ساحلی به کشور آمده است یا خیر، اظهار داشت: نه شخصی جهت استقبال به فرودگاه نیامده و من به نمایندگی از کل جامعه ورزش جهت خوش آمد گویی از این بازیکنان به اینجا آمده ام.
تاج در ادامه راجع به پرسشها مالی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی پیش از اعزام به مسابقه های جام جهانی بیان کرد: چنین چیزی صحت ندارد آنها پیش از اعزام به باهاما نه تنها اردوهای خوبی را در برگزار کردند بلکه حتی چند دیدار تدارکاتی خوب برابر تیم های خوب دنیا برگزار کردند. باید بگویم امکانات کشور ما مانند قطر و امارات نیست و کل بودجه سالیانه ما چیزی نزدیک به 40 میلیارد تومان است.
رئیس فدراسیون فوتبال راجع به اینکه آیا پاداشی جهت بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در نظر گرفته است یا خیر، افزود: جهت ساحلی بازان پاداش خوبی را در نظر گرفته ایم و بعد از مذاکره با بازیکنان مشخص می شود که چه مبلغی را به آنان پرداخت کنیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جوانان | فوتبال | فوتسال | مسابقه | فوتبالی | بازیکنان | نوجوانان | جام جهانی | تیم ملی نوجوانان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog